Millet İttifakı Ortaca ve Dalyan’da vatandaşlarla buluştu


Ortaca’da, 31 Mart yerel seçimler öncesi Millet İttifakı’nı oluşturan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve iyi Parti birlikte seçim çalışması yaptı.

Ortaca’da, 31 Mart yerel seçimler öncesi Millet İttifakı’nı oluşturan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve iyi Parti birlikte seçim çalışması yaptı.

CHP Ortaca Belediye Başkan Adayı Mehmet Sertkaya’nın esnaf ve mahalle ziyaretlerine katılan iki partinin heyeti vatandaşları projeler hakkında bilgilendirdi.

Seçim çalışmasına, Belediye Başkan Adayı Mehmet Sertkaya’nın yanı sıra CHP Milletvekili Mürsel Alban, İyi Parti Milletvekili Metin Ergün, CHP İlçe Başkanı Evren Tezcan, İyi Parti İlçe Başkanı Barbaros Canlı, Belediye meclis üyesi adayı Nurettin Fatih Dağdelen ve partililer katıldı.

Milletvekili Mürsel Alban, yaptığı açıklamada; “Ortaca’daki seçmenlerimiz ile bir araya geldik. Sanayi esnafımızı, Dalyan Mahallesini ziyaret ettik. Amacımız ülkeyi bir arada tutan hakka, hukuka, adalete, demokrasiye sadık kalan, kimsenin hakkını yemeyen, kapısı açık belediye başkanlığı yönetimi ile Mehmet Sertkaya’yı Ortaca’da, Osman Gürün’ü Muğla’da anlatıyoruz. Seçmenimizin istekleri doğrultusunda da hareket ederek çalışma yapıyoruz. Ülkenin gidişatı iyi değil. İktidar domates, biber, patlıcan satarak seçim almaya çalışıyor. Bu dönem ülkede birliği, beraberliği sağlama dönemi. Biz demokrasiyi ve adaleti vaat ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Metin Ergün ise CHP ve İyi Parti’nin ülke genelinde yaptığı ittifaka Muğla Büyükşehir’in de dahil olduğunu hatırlattı.

Milletvekili Ergün; “İyi Parti olarak sayın Genel Başkanımızın imzasına sahip çıkıyor ve CHP’ye destek veriyoruz. Bazı ilçelerde ortak, bazılarında ise ayrı aday var. Ortaca’da ittifak yaptık. CHP adayımız Mehmet Sertkaya’ya destek veriyoruz.” dedi.

CHP ve İyi Parti heyeti, esnaf ziyaretleri ve Dalyan Mahallesindeki temaslarının ardından Dalyan’da CHP seçim ofisinin açılışını yaptı.

Kaynak

İlgili Haberler

Leave a Comment