Hukuki Bilgilendirme

yerelsecimler2019.net web sitesi, 2019 yılı Mart ayı sonunda gerçekleştirilecek olan Belediye Başkanlığı Yerel Seçimleri ile ilgili basın ve medya kuruluşlarında yayımlanan ve internet haber kaynaklarında yer alan tüm haberleri bir arada bulabileceğiniz bir haber portalıdır.

Kullanıcılarının Yerel Seçimler ile ilgili haberlere kolayca ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla bir çok farklı haber sitesinde yer alan haberleri, kaynağını belirterek yayınlamaktadır.

Bu nedenle web sitemizde yer alan haber ve makaleler, bu haberi kaleme alan ve her haberin altında yer alan “Kaynak” bağlantısında belirtilen asıl haber kaynağı yayıncısını bağlayıcıdır.

yerelsecimler2019.net web sitesi herhangi bir taraf gözetmeksizin ve orjinal haber metnine herhangi bir yorum eklemeksizin yayınlamaktadır.

Web sitemizde yer alan tüm haberler ile ilgili üslup ve bilgi sorumlulukları, haberi yayınlayan asıl haber kaynağına aittir.

yerelsecimler2019.net yayınlanan bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini doğrudan veya ima yolu ile beyan ve garanti etmez ve bu sitenin veya bağlantılı herhangi bir sitenin kullanımına dair herhangi bir sorumluluk taşımaz.

yerelsecimler2019.net  bu İnternet Sitesi veya bununla bağlantılı internet siteleri veya içeriğindeki herhangi bir hata, yanlış ya da taraflı haber veya eksiklikten herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu İnternet Sitesi’nin içeriği ve bilgiler, “oldukları gibi” ve “sadece bilgi edinmeniz” amacıyla sağlamış olup, bilgi bütünlüğü, kalite garantisi, belirli bir amaca uygunluk veya herhangi diğer zımni garanti de dahil olmak üzere, herhangi bir garanti ve/veya taahhüt içermeksizin sağlanmaktadır.

 


Kaynak Haber Sitesi Yetkililerine Duyurulur

Bu web sitesinde yer alan haberlerin yayınlandığı internet haber kaynaklarının yetkili organlarınca başvuru yapılması durumunda, sitemizde yayınlanan haberlerini yayından kaldırma hakları saklıdır…


 

Kişi Hakları Duyurusu

Bu web sitesinde yer alan haberlerin kişilik haklarınızı ihlal ettiği, rencide edici ve gerçeği yansıtmaktan uzak olduğu konusunda kişisel başvurular incelenerek yayından kaldırılması hakkınız için başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

 


 

Başvurularınız için;